لوگوی بیلگی سافت
طراحی اپلیکیشن اندروید - بیلگی سافت

طراحی اپلیکیشن اندروید

تاریخ انتشار:

9 تیر 1402

زمان مطالعه:

5 دقیقه

اشتراک در

فهرست مطالب

طراحی اپلیکیشن اندروید

مقدمه

طراحی اپلیکیشن اندروید | ممکن است سایت شما به صورت کاملا ریسپانسیو طراحی شده باشد و در دستگاه‌های مختلف با هر رزولوشنی قابلیت نمایش داشته باشد که یک مزیت عالی برای شما محسوب می‌شود. اما نکته مهم اینجاست که هر روز به آمار استفاده از تلفن‌های هوشمند افزوده می‌شود. آیا بهتر نیست شما هم از بازار هدفی که ایجاد می‌شود بهترین استفاده را نمائید.

فکر می‌کنید چند درصد از کاربران سایت شما آدرس کامل سایت شما را می‌دانند. و درصورت نیاز با وارد کردن آدرس وارد سایت شما می‌شوند!؟ چیزی کمتر از دو درصد!! آنها با وارد کردن یک کلمه یا جمله در جستجوگرهای مختلف دنبال هدف خودشان هستند! و در خوشبینانه‌ترین حالت شما بین 10 سایت اول خواهید بود در این حالت امکان انتخاب سایت شما توسط کاربر در شرایط کاملا مساوی 10 درصد خواهد بود!

ممکن است کاربری قسمتی از نام، برند، یا محصول شما را می‌داند و با جستجوی آن و بررسی نتایج نشان داده شده، سایت شما را انتخاب می‌کند و وارد سایت شما می‌شود. آیا این پروسه در مقایسه با زمانی که کاربر با انتخاب لوگوی شما در گوشی هوشمند خود مستقیما وارد سایت شما می‌شود، کمی طولانی نیست.

طراحی اپلیکیشن اندروید - بیلگی سافت

مزیت‌ها و معایب سایت‌ها

یکی از بزرگترین مزیت‌های سایت‌ها عدم نیاز به نصب و عدم وابستگی به پلتفرم خاصی می‌باشد. و از این برای کاربران استفاده راحت‌تری دارد. ممکن است شما از شبکه های اجتماعی برای معرفی کسب و کار و همچنین فروش محصولات خود استفاده کنید در این مورد حتما به شما استفاده از سایت را پیشنهاد می‌کنم! استفاده از سایت برای شما امکان اتصال درگاه‌های بانکی، دریافت اینماد، مدیریت کامل محصولات، دسته‌بندی‌ها، قیمت، سفارشات و کلی امکانات دیگر در اختیار شما قرار می‌دهد که در شبکه‌های اجتماعی حتی فکرش را هم نمی‌توانید بکنید.

طراحی اپلیکیشن اندروید - بیلگی سافت

سایت‌ و فروشگاه‌های اینترنتی معایبی نیز دارند که در مقدمه این مقاله به برخی از آنها اشاره کردم. معایبی مانند تحت اینترنت بودن، عدم دسترسی سریع در صورت نداشتن و یا فراموشی آدرس سایت، رقابت در صفحه سرپ گوگل و …

با توجه به مزایا و معایبی که ذکر کردم بازهم استفاده از یک سایت برای کسب و کار و فروشگاه آنلاین خود یک راهکار مناسبی است.

اما طراحی اپلیکیشن اندروید اختصاصی در کنار سایت برخی از معایب سایت‌ها را پوشش داده و امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه این مقاله به آنها اشاره خواهم کرد و برخی از مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید را بازگو خواهم کرد.

طراحی اپلیکیشن اندروید - بیلگی سافت

طراحی اپلیکیشن اندروید رایگان

هنگامی که شما برای طراحی سایت یا فروشگاه آنلاین خود اقدام کردید بهترین زمان برای طراحی اپلیکیشن اندروید خواهد بود. برای راه اندازی اپلیکیشن اندروید شما نیاز به دانش بالا در زمینه برنامه نویسی و تسلط به یکی از زبان‌های برنامه نویسی مانند جاوا یا کاتلین خواهید داشت و یا باید از یک تیم برنامه نویسی در این زمینه کمک بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

راه‌حل دیگری که می‌توانید به صورت رایگان اپلیکیشن خودتان را طراحی کنید استفاده از سایت‌های رایگان طراحی اپلیکیشن می‌باشد. استفاده از این سایت ها نیاز به تخصص بالایی ندارد و شما می توانید به راحتی از امکاناتی که در اختیار شما قرار داده می‌شود استفاده نمائید.

طراحی اپلیکیشن اندروید برای ووکامرس

اگر شما از وردپرس برای طراحی فروشگاه آنلاین خود استفاده کردید به راحتی می‌توانید با استفاده از افزونه‌هایی که برای این کار طراحی شده اند استفاده کنید و اپلیکیشن سایت خودتان را طراحی کنید. این افزونه‌ها داراری 2 بخش مجزا هستند. بخشی برای بکند اپلیکیشن که بر روی وردپرس نصب می‌شود که می توانید از طریق آن مدیریت کامل بر روی اپلیکیشن خود داشته باشید و بخش دوم آن که بر روی گوشی کاربر نصب می‌شود و فروشگاه شما را در قالب اپلیکیشن اندروید به کاربرانتان ارائه می‌کند.

bilgisoft logo

بیلگی سافت

ما از ساعت 08:00 تا ساعت 21:00 در دفتر هستیم.

با ما تماس بگیرید!

شماره‌های تماس

32338032 021

پست الکترونیکی

info@bilgisoft.ir

مشاوره تلفنی رایگان

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.